Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
На першу сторінку В органах суддівського самоврядування З’їзди суддів VII з`їзд суддів України (з текстами доповідей) Рішення VII з`їзд суддів України від 3 листопада 2005 р. `Про обрання Ради суддів України`

Р І Ш Е Н Н Я
VII з’їзду суддів України
від 3 листопада 2005 року
м. Київ

Про обрання Ради суддів України

Відповідно до пункту 7 частини 2 статті 112 та частини 2 статті 116 Закону України „Про судоустрій України” обрати Раду суддів України у такому складі:

1.Пилипчук Петро Пилипович Перший заступник Голови Верховного Суду України
2. Барбара Валентин ПетровичЗаступник Голови судової палати у судових справах Верховного Суду України
3. Кривенко Віктор ВасильовичГолова Судової палати у адміністративних справах Верховного Суду України
4. Гуменюк Василь Іванович Суддя Верховного Суду України
5. Терлецький Олександр ОлександровичСуддя Верховного Суду України
6. Тітов Юрій ГеоргійовичСуддя Верховного Суду України
7. Патрюк Микола Васильович Суддя Верховного Суду України
8. Кравченко Костянтин ТимофійовичСуддя Верховного Суду України
9. Міщенко Станіслав МиколайовичСуддя Верховного Суду України
10. Лавренюк Микола ЮхимовичСуддя Верховного Суду України
11. Волков Олександр Федорович Суддя Верховного Суду України
12. Євграфов Павло БорисовичВ.о. Голови Конституційного Суду України.
13. Тютюнник Михайло СтепановичГолова Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
14. Лунін Сергій ВікторовичПерший заступник голови Апеляційного суду Автономної Республіки Крим
15. Залімський Геннадій ОлександровичГолова апеляційного суду Вінницької області
16. Філюк Петро ТодосьовичГолова апеляційного суду Волинської області
17. Віхров Володимир ВасильовичГолова апеляційного суду Дніпропетровської області
18. Савіна Галина ОлексіївнаСуддя Криворізького районного суду Дніпропетровської області
19. Кондратьєв Олександр ВасильовичГолова апеляційного суду Донецької області
20. Рибалко Лідія ІванівнаПерший заступник голови апеляційного суду
Донецької області
21. Прокопчук Сергій МиколайовичГолова апеляційного суду Житомирської області
22. Гошовський Георгій Миколайович Заступник голови апеляційного суду Закарпатської області
23. Городовенко Віктор ВалентиновичГолова апеляційного суду Запорізької області
24. Гвоздик Павло ОлександровичГолова апеляційного суду Івано-Франківської області
25. Нечипоренко Юрій АркадійовичГолова апеляційного суду Київської області
26. Телеганенко Віктор ІвановичГолова апеляційного суду Кіровоградської області
27. Тагієв Садиг Рза ОглиСуддя апеляційного суду Луганської області
28. Цецора Ольга РоманівнаСуддя Рубіжанського міського суду Луганської області
29. Государський Валентин ФранцовичГолова апеляційного суду Львівської області
30. Донченко Юрій Володимирович Голова Шевченківського районного суду м. Львова
31. Коваль Микола Петрович – голова апеляційного суду Миколаївської області
32. Луняченко Анатолій ВасильовичГолова апеляційного суду Одеської області
33. Лічман Леонід ГргоровичГолова Малиновського районного суду м. Одеси
34. Оніщенко Віталій ІларіоновичГолова апеляційного суду Полтавської області
35. Денисюк Петро ДмитровичГолова Рівненського міського суду Рівненської області
36. Погрібняк Станіслав Васильович Голова апеляційного суду м. Севастополя
37. Луговий Микола Григорович Голова апеляційного суду Сумської області
38. Єрьоміна Тетяна СтепанівнаГолова Конотопського міськрайонного суду
Сумської області
39. Деркач Лідія ІванівнаГолова апеляційного суду Тернопільської області
40. Бородін Михайло Михайлович Суддя апеляційного суду Харківської області
41. Устименко Валентина Євгенівна Суддя апеляційного суду Харківської області
42. Іванищук Анатолій ПетровичГолова апеляційного суду Херсонської області
43. Леванчук Олексій МиколайовичГолова апеляційного суду Хмельницької області
44. Іваненко Володимир Демидович Голова апеляційного суду Черкаської області
45. Огородник Анатолій ПетровичГолова апеляційного суду Чернівецької області
46. Ющенко Неля ВікторівнаВ.о. голови апеляційного суду Чернігівської області
47. Чернушенко Антон ВасильовичГолова апеляційного суду м. Києва
48. Гриненко Олександр Іванович Голова Оболонського районного суду м. Києва;
49. Притика Дмитро МикитовичГолова Вищого господарського суду України
50. Осетинський Анатолій Йосиповичзаступник Голови Вищого господарського суду України
51. Першиков Євген ВолодимировичСуддя Вищого господарського суду України
52. Щотка Станіслав ОлексійовичСуддя Вищого господарського суду України
53. Плевако Володимир ІвановичГолова Дніпропетровського апеляційного господарського суду
54. Татьков Віктор ІвановичГолова Донецького апеляційного господарського суду
55. Зав’язун Василь СтепановичГолова Житомирського апеляційного господарського суду
56. Ващиліна Надія МихайлівнаГолова господарського суду Закарпатської області
57. Федоров Іван ОлексійовичГолова Запорізького апеляційного господарського суду
58. Стахурський Микола ФеодосійовичГолова Київського міжобласного апеляційного господарського суду
59. Зуєвич Аза Муса-КизиГолова Луганського апеляційного господарського суду
60. Мазовіта Богдан СтепановичГолова Львівського апеляційного господарського суду
61. Балух Валерій СергійовичГолова Одеського апеляційного господарського суду
62. Левандовський Юрій ЯрославовичГолова господарського суду Тернопільської області
63. Кухар Василь ІвановичГолова Харківського апеляційного господарського суду
64. Шеренін Юрій ЛеонідовичГолова господарського суду Автономної Республіки Крим
65. Пінчук Андрій МихайловичГолова Київського апеляційного господарського суду
66. Коваль Володимир МиколайовичГолова Севастопольського апеляційного господарського суду
67. Бутенко Володимир Іванович Суддя Вищого адміністративного суду України
68. Панченко Олександр Никифирович Суддя Вищого адміністративного суду України
69. Співак Василь Іванович Суддя Вищого адміністративного суду України
70. Цуркан Михайло Іванович Суддя Вищого адміністративного суду України
71. Загородній Анатолій Федорович Суддя Вищого адміністративного суду України
72. Сірош Михайло Васильович Суддя Вищого адміністративного суду України
73. Білуга Сергій Володимирович Суддя Вищого адміністративного суду України
74. Смокович Михайло ІвановичСуддя Вищого адміністративного суду України
75. Золотніков Олександр СергійовичВ.о. голови військового апеляційного суду
Південного регіону
76. Палій Богдан ПетровичГолова військового апеляційного суду Західного регіону
77. Омельченко Анатолій ФедоровичГолова військового апеляційного суду Військово-Морських Сил



Головуючий на з’їзді В.В. Кривенко