Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
12/27/2012
ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК Верховного Суду України у спорі про визнання недійсними результатів аукціону з реалізації арештованого майна

ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК
Верховного Суду України
у спорі про визнання недійсними результатів аукціону

з реалізації арештованого майна

Верховний Суд України на спільному засіданні судових палат у цивільних та господарських справах 26 грудня 2012 року розглянув справу № 6-140 цс 12, предметом якої був спір про визнання недійсними результатів аукціону з реалізації арештованого майна.

При розгляді цієї справи Верховний Суд України зробив правовий висновок, відповідно до якого за результатами аукціону з реалізації арештованого рухомого майна укладається договір купівлі-продажу між організатором аукціону і його переможцем, який може бути визнаний судом недійсним з підстав порушення порядку організації і проведення аукціону, що вплинуло на його результат. Оцінка арештованого державним виконавцем майна відбувається до призначення аукціону і може бути оскаржена до суду в порядку, встановленому законом для оскарження дій державного виконавця.

З повним текстом постанови Верховного Суду України у цій справі можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Суду (http://www.scourt.gov.ua) у підрозділі "Постанови у справах цивільної юрисдикції" розділу "Рішення Верховного Суду України".