Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
12/17/2008
19 грудня 2008 р. відбудеться засідання Пленуму Верховного Суду України, на якому заплановано розглянути щонайменше одинадцять питань

На засіданні найвищий судовий орган надасть судам роз’яснення з питань, що виникають у судовій практиці при надходженні до провадження адміністративних судів адміністративних позовів до судів та суддів, а також до органів суддівського самоврядування.

У режимі першого читання передбачено обговорення проектів постанов Пленуму про практику розгляду судами цивільних справ про захист гідності та честі фізичної особи, ділової репутації фізичної та юридичної особи, а також про судову практику у справах про злочини проти власності.

У зв’язку із внесенням змін до законодавства буде розглянуто питання щодо внесення змін та доповнень до постанов Пленуму Верховного Суду України від 24 жовтня 2003 р. № 7 “Про практику призначення судами кримінального покарання”, від 26 квітня 2002 р. № 4 “Про судову практику в справах про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів”, від 30 березня 2007 р. № 3 “Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав” та визнання такою, що втратила чинність, постанови Пленуму Верховного Суду України від 5 грудня 2003 р. № 10 “Про деякі питання перегляду постанов судів у справах про адміністративні правопорушення”.

Крім того, на засіданні заплановано розглянути деякі кадрові питання.

Засідання Пленуму Верховного Суду України розпочнеться о 10:00 за адресою: вул. П. Орлика, 4а.