Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
07/03/2013
Голова Верховного Суду України взяв участь у врученні дипломів випускникам юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Голова Верховного Суду України взяв участь у врученні дипломів випускникам юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Урочиста церемонія відбулася 2 липня 2013 року в актовій залі головного навчального корпусу університету.

- -
- -
Вітаючи випускників–юристів славетного вузу із завершенням навчання, Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк зауважив, що нинішнім дипломованим фахівцям випала щаслива нагода внести свій вклад в реалізацію тих змін, які на сьогодні відбуваються в судово-правовій системі України. Послідовні кроки нашої держави в напрямі реформування чинного законодавства з дотриманням європейських стандартів, відзначив Ярослав Романюк, є запорукою інтегрування України в міжнародний правовий простір.

І кому як не молодим юристам – високоосвіченим, фахововмотивованим, націленим на результат – практично втілювати в життя зініційовані зміни та напрацьовувати нові. Адже держава налаштована на якісні перетворення в судово-правовій системі, яскраве свідчення чому – прийняття нового Кримінального процесуального кодексу, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», подальше реформування органів прокуратури та модернізація процесуального законодавства. І справа честі – стати активним учасником цих перетворень, застосовувати на практиці ті знання, якими нинішніх магістрів щедро наділив професорсько-викладацький склад юридичного факультету на чолі з його деканом Іваном Гриценком, зазначив Ярослав Романюк.

Голова Верховного Суду України побажав винуватцям торжества щасливої життєвої дороги, обгрунтованих юридичних рішень, глибокої шани за свою професійну діяльність. А ще – навідуватися до рідної альма-матер, спілкуватися зі своїми викладачами, повідомляти їм про свої успіхи, бо ж успіхи випускників – це й їхні успіхи, підкреслив Ярослав Романюк.

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, вітаючи випускників, зауважив, що диплом юридичного факультету дасть можливість кожному випускнику впевнено будувати своє майбутнє, та не забувати про три основні складові: професіоналізм, патріотизм, порядність. «Ви обрали надзвичайно складний і відповідальний фах. Ви працюватимете з людьми. Від вас залежатимуть їхні долі. Нехай ваш професійний шлях буде успішним, а долі тих людей, які вам довіряться, – світлими», – сказав ректор КНУ.