Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
05/31/2007
Дію парламентської постанови про тимчасовий порядок призначення голів суддів зупинено

Печерський районний суд м. Києва зупинив дію Постанови Верховної Ради України від 30 травня 2007 р. “Про тимчасовий порядок призначення суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад”, якою Вищу раду юстиції України наділено повноваженнями призначати та звільняти голів судів та їхніх заступників.

Таке рішення Печерський районний суд столиці ухвалив у відкритому судовому засіданні у середу 30 травня, розглянувши клопотання позивача — члена Ради суддів України Олександра Волкова, який звернувся до суду з вимогами визнати незаконним та скасувати цей підзаконний акт парламенту і водночас з метою забезпечення адміністративного позову зупинити дію самої постанови.

Розглянувши клопотання позивача про негайне зупинення виконання цієї постанови парламенту, суд дійшов висновку про обґрунтованість клопотання, “оскільки в цьому випадку невжиття заходів забезпечення позову може призвести до наслідків, для усунення яких, у разі задоволення позову, необхідно буде докласти значних зусиль”.

Ухвала суду підлягає негайному виконанню і може буди оскаржена до Київського адміністративного апеляційного суду у встановленому порядку.