Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
10/20/2008
На засіданні Пленуму Верховного Суду України заплановано розглянути щонайменше вісім питань

  24 жовтня 2008 р. відбудеться засідання Пленуму Верховного Суду України, на якому заплановано розглянути щонайменше вісім питань. Зокрема, у другому читанні судді найвищого судового органу визначатимуться щодо розгляду цивільних справ в апеляційному порядку, а також обговорять практику розгляду судами корпоративних спорів.

  У режимі першого читання передбачено обговорення проектів постанов Пленуму про практику застосування судами кримінального законодавства у справах про викрадення, знищення, пошкодження, приховування чи підроблення документів, печаток, штампів та бланків, а також збут або використання підроблених документів та проект постанови щодо практики застосування судами України законодавства у справах про злочини проти безпеки виробництва.

  З огляду на недосконалість чинного законодавства, до порядку денного засідання Пленуму Верховного Суду України включені подання до Конституційного Суду України з приводу відповідності Конституції України положень статті 37 та пункту 25 статті 71 Закону України “Про державний бюджет на 2007 рік та щодо конституційності положень частин сьомої, дев’ятої, пункту 2 частини шістнадцятої, частини двадцятої статті 236-8 Кримінально-процесуального кодексу України.

  Крім того, буде розглянуто питання щодо внесення змін та доповнень до постанов Пленуму Верховного Суду України від 25 квітня 2003 року № 4 “Про практику застосування судами запобіжного заходу у вигляді взяття під варту та продовження строків тримання під вартою на стадіях дізнання і досудового слідства” та від 30 травня 2008 року № 6 “Про практику застосування кримінально-процесуального законодавства при попередньому розгляді кримінальних справ у судах першої інстанції”.

  Засідання Пленуму Верховного Суду України розпочнеться о 10:00 за адресою: вул. П. Орлика, 4а.

  Представників засобів масової інформації запрошуємо акредитуватися за тел. 253-20-42, 8-095-308-60-84.