Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
12/22/2008
Верховний Суд України та Рада суддів України вивчають стан здійснення судочинства адміністративними судами

Рішення щодо проведення вивчення стану здійснення судочинства адміністративними судами прийняте Головою Верховного Суду України Василем Онопенком та головою Ради суддів України Петром Пилипчуком.

Відповідно до спільного розпорядження утворено робочу групу, яка у період з 16 грудня 2008 р. по 1 лютого 2009 р. здійснюватиме це вивчення та надасть адміністративним судам методичну допомогу.

До складу робочої групи входять судді та працівники апарату Верховного Суду України, судді Вищого адміністративного та Вищого господарського судів України, судді загальних апеляційних та місцевих судів, члени Ради суддів України та працівники Державної судової адміністрації України.

Робоча група вивчає стан здійснення правосуддя, зокрема, Вищим адміністративним судом України, Львівським апеляційним адміністративним судом, а також Івано-Франківським та Львівським окружними адміністративними судами.

Після завершення вивчення матеріали будуть подані Голові Верховного Суду України та голові Ради суддів України для вирішення питання про їхній розгляд на спільному засіданні Президії Верховного Суду України та президії Ради суддів України.

Окремо вивчаються обставини та дотримання законодавства при проведенні процесуальних дій правоохоронними органами у Львівському апеляційному адміністративному та Івано-Франківському окружному адміністративному судах.