Верховний Суд України Верховний Суд України
На першу сторінку Написати листа Пошук Мапа сайту
В архів новин
12/27/2012
ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК Верховного Суду України у спорі про звільнення працівника з підстав, передбачених контрактом, в період його тимчасової непрацездатності

ПРАВОВИЙ ВИСНОВОК
Верховного Суду України
у спорі про звільнення працівника з підстав, передбачених контрактом, в період його тимчасової непрацездатності

Верховний Суд України на засіданні Судової палати у цивільних справах 26 грудня 2012 року розглянув справу № 6-156цс 12, предметом якої був спір про звільнення працівника з підстав, передбачених контрактом, в період його тимчасової непрацездатності.

При розгляді цієї справи Верховний Суд України зробив правовий висновок, відповідно до якого зміст терміну «розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу» охоплює лише звільнення з підстав, передбачених ст.ст. 40, 41 КЗпП України, і не поширюється на звільнення з підстав, передбачених п. 8 ст. 36 КЗпП України, відтак, звільнення працівника в період його тимчасової непрацездатності з підстав, передбачених контрактом, не суперечить закону.

З повним текстом постанови Верховного Суду України у цій справі можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Суду (http://www.scourt.gov.ua) у підрозділі "Постанови у справах цивільної юрисдикції" розділу "Рішення Верховного Суду України".